Sport w stajni Podkowa czyli KJ Podkowa Gruszczyn


 

Osoby szkolące naszych zawodników:

 

- Marta Stołowska- Lubońska (Skoki, ujeżdżenie)

Instruktor Sportu PZJ (N003854)

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Jazda Konna

Sędzia A3 B3, odznak jeździeckich

 

- Stanisław Stołowski (Skoki, ujeżdżenie)

Instruktor Sportu PZJ (N004472)

Instruktor szkolenia podstawowego PZJ

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Jazda Konna

Zawodnik ujeżdżenia i skoków przez przeszkody startujący w konkursach do klasy C w ujeżdżeniu i C1 w skokach przez przeszkody

Licencje zawodnicze A2 B2, złota odznaka jeździecka

 

Harmonogram Pracy Instruktorów 2020 KJ Podkowa Gruszczyn

 

Jeździmy także na zgrupowania do znanych trenerów m.in. p. Jarosława Poręby, Rudigera Wassibauera, Jana Ratajczaka, oraz szkolimy naszych instruktorów i trenerów wysyłając ich na szkolenia organizowane przez Polski Związek Jeździecki m.in. do p. Jacka Bobika i Katarzyny Milczarek, Antoniego Pacyńskiego, Wacława Pruchniewicza, Huberta Szaszkiewicza, Małgorzaty Morsztyn czy Gerda Heuschmanna.

 

Nasi zawodnicy mają na koncie liczne zwycięstwa na zawodach w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, na różnych rangach imprez, od zawodów towarzyskich przez regionalne, ogólnopolskie, a także Mistrzostwa Wielkopolski oraz Polski, Akademickich Mistrzostw Polski, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży czy zawody międzynarodowe.

 

Rok 2019 wybrane osiągnięcia:

- złoty medal w Pucharze Polski grupa Dbis (Antoni Śliwiński)

- srebrny medal w Mistrzostwach Polski grupa D (Aleksandra Osuch)

- złoty medal w Pucharze Polski grupa A-1 (Nel Skotarczak)

- srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodzików grupa A-2 (Agata Maćkowska)

- brązowy medal w Pucharze Polski grupa Dbis (Marta Konarska)

- srebrny medal w Halowym Pucharze Polski grupa A-2 (Nel Skotarczak)

- złoty medal w klasyfikacji ujeżdżenie amator Akademickich Mistrzostw Polski Radzionków (Stanisław Stołowski)

 

Rok 2018 wybrane osiągnięcia:

- złoty medal w Pucharze Polski grupa C (Marta Konarska)

- srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodzików grupa A-2 (Antoni Śliwiński)

- 4 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików grupa A-2 (Maria Karnabal)

- złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w ujeżdżeniu (Maria Karnabal)

- brązowy medal w Pucharze Polski grupy A1 (Nel Skotarczak)

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy D Leszno (Dominika Henzel)

- srebrny medal w Halowym Pucharze Polski grupy A1 (Nel Skotarczak - reprezentując jeszcze KJ Stajnia Adamus)

- złoty medal w klasyfikacji ujeżdżenia amator Akademickich Mistrzostw Polski Radzionków (Stanisław Stołowski)

- złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w ujeżdżeniu (Maria Karnabal)

 

 

Rok 2017 wybrane osiągnięcia:

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy C Leszno (Dominika Henzel)

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy Dzieci II Leszno (Maja Hendrys)

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy D Leszno (Aleksandra Osuch)

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy Dbis Leszno (Julia Walorek)

- srebrny medal w klasyfikacji ujeżdżenia amator Akademickich Mistrzostw Polski Radzionków (Stanisław Stołowski)

- złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w skokach przez przeszkody (Marta Konarska)

- złoty medal w Pucharze Polski w grupie Dbis (Dominika Henzel)

- złoty medal w Mistrzostwach Polski kucy gr D (Aleksandra Osuch)

- złoty medal w Pucharze Polski grupy E (Aleksandra Osuch)

 

 

Rok 2016 wybrane osiągnięcia:

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy B Leszno (Aleksandra Osuch)

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy B Leszno (Dominika Henzel)

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy C Leszno (Aleksandra Osuch)

- złoty medal w Pucharze Polski grupy B Strzegom (Aleksandra Osuch)

- brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików (grupa A-2) Strzegom (Julia Walorek)

- złoty medal w klasyfikacji kombinowanej Akademickich Mistrzostw Polski Gajewniki (Stanisław Stołowski)

 

 

Rok 2015 wybrane osiągnięcia:

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy A-1 Leszno

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy A-2 Leszno

- srebrny medal w finale OOM w skokach przez przeszkody kucy

- złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski młodzików w skokach przez przeszkody Konin

- srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski klasyfikacja kombinowana Wrocław.

 

 

Rok 2014 wybrane osiągnięcia:

- Srebrny medal w Pucharze Polski kucy w grupie A-1 Strzegom

- Brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w ujeżdżeniu Strzegom

- Złoty medal w mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Posadowo

- Srebrny medal w Pucharze Polski Małych koni gr. E Strzegom

- 4 miejsce finał OOM w ujeżdżeniu kategoria Konie

 

 

Do grona naszych zawodników należą (kolejność losowa):

 

- Aleksandra Osuch

- Maria Karnabal

- Stanisław Stołowski

- Karol Luboński

- Joanna Stołowska

- Pola Gumienna

- Weronika Gumienna

- Nell Sówka

- Nel Skotarczak

- Karolina Kwiatkowska

- Kornelia Jurasz

- Amelia Lewkowicz

- Sofi Przybylska

- Wiktoria Cwalina

- Zuzanna Liszkowska

- Martyna Łukaszewska

- Katarzyna Giec

- Halszka Krupińska

- Maria Woźnicka

- Lila Kulesza

- Zuzanna Sławińska

- Maja Basałygo

- Zofia Gendera

- Lilianna Brzykcy

- Nikola Panarowicz

- Wiktoria Tymieniecka

- Daria Fediow

- Emma Smuszkiewicz

kadra zawodników Podkowy cały czas rośnie! Zapraszamy wszystkich chętnych :)

 

 

Osoby związane w latach poprzednich ze Stajnią Podkowa:

- Agata Maćkowska

- Patrycja Maćkowska

- Zuzanna Szeszuła

- Zofia Wierucka

- Maria Wierucka

- Natalia Przybyła

- Berenika Biela

- Julia Walorek

- Liwia Nowak

- Hanna Kanoniczak

- Marta Konarska

- Katarzyna Woźniak

- Julia Klinge

- Bartosz Gendera

- Nikola Urbańska

- Zuzanna Cywińska

- Vesna Wojtaszek

- Mikołaj Kaczmarek

- Michalina Jendryke

- Maya Paszkiewicz

- Dominika Henzel

- Magdalena Palicka

- Maja Hendrys

- Michalina Kruszona

- Izabella Guzińska

- Katarzyna Matuszewska

- Julia Dunst

- Zuzanna Burkert

- Laura Wietrzykowska

- Aleksandra Tomczak

- Joanna Zaraś

- Patrycja Kamieńska

- Weronika Kamieńska

- Kacper Jałocha

- Anna Bilska

- Ewa Koper

 



Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn

 

1 stycznia 2012 roku w Stajni Podkowa powstał Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn, który na chwile obecną zrzesza ponad 80 jeźdźców.

 

Zadaniem klubu jest ściślejsza współpraca zawodników-jeźdźców oraz Stajni Podkowa, której celem jest poszerzanie możliwości startów w zawodach w stajni oraz poza stajnią, a także możliwości większego rozwoju zawodników.

Zapraszamy wszystkich chętnych i miłośników Stajni Podkowa do wstąpienia do naszego klubu!

 

Chcesz wstąpić do Klubu Jeździeckiego Podkowa Gruszczyn?

 

Wystarczy zdjęcie legitymacyjne, w przypadku niepełnoletności obecność opiekuna przy podpisaniu deklaracji członkowskiej oraz opłata członkowska.

 

Na terenie Klubu Jeździeckiego "Podkowa Gruszczyn" realizowane jest zadanie dofinansowane ze środków Miasta i Gminy Swarzędz.

więcej informacji

 

 

 

 

Zobacz również: Sekcja jeździecka

Cennik Stajni Podkowa


  • Dominika Henzel i Apasjonata Con Amore
    Dominika Henzel i Apasjonata Con Amore
  • Aleksandra Osuch i Sulima
    Aleksandra Osuch i Sulima
  • Dominika Henzel i Bello
    Dominika Henzel i Bello
  • Aleksandra Osuch i Jacob
    Aleksandra Osuch i Jacob
  • Izabella Guzińska i Selavi
    Izabella Guzińska i Selavi
  • Julia Klinge i Lili Marlene
    Julia Klinge i Lili Marlene
  • Maja Hendrys srebrny medal OOM w skokach
    Maja Hendrys srebrny medal OOM w skokach
  • Karol Luboński i Manix
    Karol Luboński i Manix
  • Stanisław Stołowski i Baryt
    Stanisław Stołowski i Baryt
  • Stanisław Stołowski i Baryt
    Stanisław Stołowski i Baryt
  • p. Jarosław Poręba
    p. Jarosław Poręba
  • p. Jacek Bucki
    p. Jacek Bucki
  • Mistrzostwa Wielkopolski w ujeżdżeniu 2013
    Mistrzostwa Wielkopolski w ujeżdżeniu 2013
  • Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
    Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
  • Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
    Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
  • Kacper Jałocha i Axell Puchar Polski dzieci II
    Kacper Jałocha i Axell Puchar Polski dzieci II
  • Katarzyna Matuszewska i Odyseusz Puchar Polski dzieci II
    Katarzyna Matuszewska i Odyseusz Puchar Polski dzieci II
  • Weronika Kamieńska i Maks
    Weronika Kamieńska i Maks
  • Milena Ratajczak i Orsza
    Milena Ratajczak i Orsza
  • Weronika Kamieńska i Maks
    Weronika Kamieńska i Maks
  • Kacper Jałocha i Axell
    Kacper Jałocha i Axell
  • Katarzyna Matuszewska i Odyseusz
    Katarzyna Matuszewska i Odyseusz
  • Patrycja Kamieńska i Spencer
    Patrycja Kamieńska i Spencer
  • Patrycja Kamieńska i Spencer
    Patrycja Kamieńska i Spencer
  • Sylwia Alkiewicz i Leon
    Sylwia Alkiewicz i Leon
  • Sylwia Alkiewicz i Leon
    Sylwia Alkiewicz i Leon
  • Martyna Ratajczak i Kasper
    Martyna Ratajczak i Kasper
  • Martyna Ratajczak i Kasper
    Martyna Ratajczak i Kasper
  • Nasze instruktorki oraz p. Wacław Pruchniewicz
    Nasze instruktorki oraz p. Wacław Pruchniewicz
  • Joanna Ziętkowska
    Joanna Ziętkowska
  • Karol Luboński
    Karol Luboński
  • Joanna Ziętkowska
    Joanna Ziętkowska
  • Karol Luboński
    Karol Luboński
  • Halowy Puchar Polski Małych Koni Jaszkowo 2012 - 3 miejsce, brązowy medal
    Halowy Puchar Polski Małych Koni Jaszkowo 2012 - 3 miejsce, brązowy medal
  • Halowy Puchar Polski Kucy Jaszkowo 2012 - 6 miejsce
    Halowy Puchar Polski Kucy Jaszkowo 2012 - 6 miejsce
  • Halowe Zawody Ogólnopolskie Kucy, Kalisz Wolica 2011
    Halowe Zawody Ogólnopolskie Kucy, Kalisz Wolica 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski, Poznań Wola 2011
    Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski, Poznań Wola 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
    Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
    Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
  • Cavaliada 2011
    Cavaliada 2011
  • Cavaliada 2011
    Cavaliada 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
    Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
  • Wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe w 2010 roku, Poznań 2011
    Wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe w 2010 roku, Poznań 2011
  • Halowy Puchar Polski Młodzików - Brązowy medal, Aromer Józefin
    Halowy Puchar Polski Młodzików - Brązowy medal, Aromer Józefin
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Skokach przez przeszkody - 6 miejsce, Kraków 2010
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Skokach przez przeszkody - 6 miejsce, Kraków 2010
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2008
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2008
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 2009
    Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 2009
  • Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Poznań Wola, 2011
    Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Poznań Wola, 2011
  • Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
    Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
  • Puchar Polski Kucy w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Hermanów 2010
    Puchar Polski Kucy w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Hermanów 2010
  • p. Stanisław Helak
    p. Stanisław Helak
  • p. Barbara Zygmunt
    p. Barbara Zygmunt
  • p. Monika Warych
    p. Monika Warych
  • Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
    Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski - Srebrny medal, Bydgoszcz 2010
    Akademickie Mistrzostwa Polski - Srebrny medal, Bydgoszcz 2010
  • Mistrzostwa Polski Kucy w Skokach przez przeszkody - Jaszkowo 2009
    Mistrzostwa Polski Kucy w Skokach przez przeszkody - Jaszkowo 2009