O nas


Witamy na stronie Gospodarstwa Agroturystycznego Podkowa, które mieści się we wsi Gruszczyn tuż przy granicy miast Poznań i Swarzędz.

 


W Naszej Agroturystyce mamy do zaoferowania pokoje 1, 2, 3, 4 oraz 5 osobowe. W każdym z budynków dostępny jest aneks kuchenny, bezprzewodowy internet (WiFi)  oraz lodówka. Agroturystyka posiada także pokoje dostosowane do pobytu rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które także mają specjalnie wydzielone miejsca do postoju pojazdów. 
Oferujemy także pełne wyżywienie.

 

Cały obszar Gospodarstwa jest monitorowany, więc nie ma obawy o zostawienie samochodu na parkingu, na terenie posiadamy także darmowy bezprzewodowy internet.

 


W obrębie Gospodarstwa znajduje się Stajnia Podkowa (oferująca naukę jazdy konnej, zajęcia na kucykach dla dzieci) oraz wiele atrakcji, z którym Goście mogą korzystać nieodpłatnie - place zabaw oraz odpłatnie m.in. bilard, trampolina, gokarty, rowery, place zabaw, piłkarzyki, stół do Ping-ponga.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Podkowa położone jest w malowniczej wsi Gruszczyn, tuż przy poznańskiej dzielnicy Antoninek, około 15 minut jazdy samochodem dzieli nas od centum Poznania, Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także od Starego Rynku ze słynnymi trykającymi się Koziołkami oraz wielu innych, urokliwych zakątków tego miasta.

 

W Naszych pokojach odpoczniesz od zgiełku i hałasu wielkiego miasta i poczujesz jak zwalnia czas wśród zwierząt i bujnych lasów. Zabierz rodzinę i przyjedź do Nas na weekend!

 

Gwarantujemy miły wypoczynek czynny lub bierny - to zależy od Ciebie. Śniadania, obiady, kolacje o dowolnie wyznaczonej godzinie, a Ty nie musisz się martwić o nic, po prostu relaksujesz się na całego.


Serdecznie Zapraszamy na noclegi do Gruszczyna!

 

Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem telefonu 605 132 097 !


  • Trampolina
    Trampolina