I Komunia Święta Swarzędz


Chcesz zorganizować I Komunię Świętą swojego dzieckaw nietypowym miejscu, wśród koni i nie tylko?

 

Mieścimy się 5 minut samochodem od Swarzędza oraz 15 minut od Poznania - jest to idealnie miejsce na organizację Komunii Świętej w Swarzędzu!

 

Organizujemy imprezy dla nawet 150 osób:
- urodziny
- wesela
- komunie
- wycieczki szkolne
- imprezy firmowe
- imprezy okolicznościowe
- pikniki

więcej informacji o innych imprezach

 

Posiadamy w ofercie dwie sale:

 

Sala nr 1 - klimatycznie urządzona w stylu westernowym/jeździeckim z miejscem na ognisko i barem. Z przylegającą do niej trawiastą polaną i placem zabaw. Do dyspozycji także aneks kuchenny, grill, kuchnia polowa, toalety, kryta hala oraz miejsce do rozłożenia atrakcji np. dmuchańcy.

 

Sala nr 2 - nowocześnie urządzona, oddana do użytku w czerwcu 2014 roku. Do dyspozycji kuchnia, duża szatnia oraz toalety bez konieczności wychodzenia z sali. Idealna do organizacji Komunii, Wesel, spotkań rodzinnych i biznesowych. Dwa osobne wejścia dla gości oraz dodatkowe bezpośrednio do kuchni.

 


Dysponujemy też parkingiem zarówno dla aut osobowych jak i autobusów. Dla gości proponujemy nocleg w pokojach 1-5 osobowych z łazienkami w pokoju, posiadamy ponad 80 miejsc noclegowych.

 


Szukasz miejsca, w którym nie usłyszysz wielko miejskiego hałasu, a oddalonego o dosłownie kilka minut od Poznania? Nie mogłeś lepiej trafić!

 

Proponujemy przejażdżki na kucykach lub dużych koniach, przejażdżki bryczką, oprowadzanie po terenie Stajni, trampolinę, boisko do piłki siatkowej lub nożnej, miejsce na ognisko lub grilla i wiele innych atrakcji!

 


Masz pomysł, a nie masz miejsca? Chętnie pomożemy w organizacji Twojej imprezy, zadzwoń i spytaj o ofertę!
Tel. 605 132 097!