Konie


Jazda konna Poznań

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił na grzbiecie wierzchowca. Dysponujemy zarówno końmi dla dorosłych jak i kucami dla mniejszych osób oraz dzieci.

Pod okiem naszyhc instruktorów postawisz swoje ppierwsze kroki na koniu, proponujemy zajęcia od zera do przygotowania i startów w zawodach. U nas możesz przygotować się oraz zdać na jednym z naszych koni i kuców Bbązową, srebrną lub złota odznakę jeździecką Polskiego Związku Jeździeckiego.

Oferujemy także specjalne zajęcia dla dzieci w wieku 4-8 lat, w których również uczestniczą rodzice - dobra zabawa zarówno dla dzieci jak i rodziców!

Więcej informacji?

Zajęcia dla dzieci 4-8 letnich

Szkółka jeździecka

Pensjonat dla koni Poznań

 

Nauka jazdy konnej Poznań

Jazda konna to bardzo dobry sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzięki dwóm krytym ujeżdżalniom mamy możliwość trenować także w przypadku niepogody oraz zimą. Zajęcia odbywają się od godzin południowych do późno wieczornych w dni tygodnia oraz od godzin porannych do popołudniowych w weekendy. Oferujemy jazdę konną na każdym poziomie zaawansowania (od zera do startów w zawodach), a także wyjazdy w teren, rajdy konne, wypożyczamy konie do sesji fotograficznych i nie tylko.

 

Obozy konne

Szukasz stajni, do której wyślesz swoje dziecko na letnie obozy konne lub zimowe ferie z końmi? Dobrze trafiłeś! Oferujemy 7 dniowe turnusy, z 3 jazdami konnymi dziennie oraz pełnym wyżywieniem na miejscu. Dzieci są pod stałą opieką kadry instruktorskiej oraz wychowawców kolonijnych, a nasze obozy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.

Więcej informacji?

Obozy konne Poznań

Ferie zimowe z końmi


 • Wakacyjne obozy konne Poznań

  Chcesz spędzić wakacje wśród koni lub spać w domu ale uczęszczać na półkolonię jeździecką?

  Oferujemy 7 dniowe obozy jeździeckie, a także 5 dniowe półkolonie jeździeckie dla dzieci w wieku od 8 do 17 lat!

  U Nas Drogi rodzicu Twoje dziecko nie tylko nauczy się jeździć konno i przebywać wśród koni, ale także pozna dużo dzieci w swoim wieku i spędzi miło oraz bezpiecznie czas letnich wakacji!

 • Zimowe obozy konne Poznań

  Chcesz spędzić zimę wśród koni?

  Oferujemy 7 dniowe zimowe obozy jeździeckie na najwyższym poziomie!

  U Nas Drogi rodzicu Twoje dziecko nie tylko nauczy się jeździć konno i przebywać wśród koni, ale także pozna dużo dzieci w swoim wieku i spędzi miło oraz bezpiecznie czas ferii zimowych!

 • Zajęcia dla dzieci 4-8 letnich

  Dla Naszych młodych adeptów jeździectwa organizujemy zajęcia w formie zabawy z końmi.

 • Szkółka jeździecka

  Stajnia Podkowa serdecznie zaprasza wszystkich z Poznania, Swarzędza i okolic na naukę jazdy konnej.

 • Sekcja jeździecka

  Sekcja jeździecka czyli jazda konna przygotowująca bezpośrednio do egzaminów na odznaki jeździeckie.

 • Odznaki jeździeckie PZJ

  Przedstawiamy jeźdźców Naszej Stajni, którzy posiadają Odznaki Jeździeckie Polskiego Związku Jeździeckiego oraz terminy Odznak Jeździeckich w Naszej Stajni. Zapraszamy na Odznaki Jeździeckie Poznań, kompleksowo przygotowujemy do Odznaki Jeżdżę Konno, jak również do brązowej, srebrnej i złotej odznaki PZJ!

 • Sport w stajni Podkowa czyli KJ Podkowa Gruszczyn

  Szkolimy Naszych zawodników na jak najlepszych sportowców. Zobacz z kim trenują Nasi zawodnicy i co do tej pory osiągneli Przedstawiamy także jeźdźców Naszej Stajni, którzy posiadają Odznaki Jeździeckie Polskiego Związku Jeździeckiego.

 • Rajdy konne i tereny

  Organizujemy rajdy konne do naszej bazy noclegowej w Tucznie, jeździmy także po okolicach Puszczy Zielonki oraz po pobliskich terenach.

 • Cennik Stajni Podkowa

  Cennik jazdy konnej, nauki jazdy konnej, wypożyczania kucyków na spacery i nie tylko.