Sport w stajni Podkowa czyli KJ Podkowa Gruszczyn


 

Osoby szkolące naszych zawodników:

 

- Marta Stołowska- Lubońska (Skoki, ujeżdżenie)

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Jazda Konna

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

Sędzia A3 B3, odznak jeździeckich

 

- Stanisław Stołowski (Skoki, ujeżdżenie)

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Jazda Konna

Czynny zawodnik ujeżdżenia i skoków przez przeszkody startujący w konkursach do klasy C w ujeżdżeniu i C1 w skokach przez przeszkody

Licencje zawodnicze A2 B2, złota odznaka jeździecka

 

- Joanna Ziętkowska (Skoki, ujeżdżenie)

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Jazda Konna

Zawodniczka startująca w ujeżdżeniu do klasy C oraz skokach przez przeszkody do klasy N

Złota Odznaka jeździecka

 

Jeździmy także na zgrupowania do znanych trenerów m.in. p. Jarosława Poręby, Rudigera Wassibauera, Jana Ratajczaka, oraz szkolimy naszych instruktorów i trenerów wysyłając ich na szkolenia organizowane przez Polski Związek Jeździecki m.in. do p. Jacka Bobika i Katarzyny Milczarek, Antoniego Pacyńskiego, Wacława Pruchniewicza, Huberta Szaszkiewicza, Małgorzaty Morsztyn czy Gerda Heuschmanna.

 

Nasi zawodnicy mają na koncie liczne zwycięstwa na zawodach w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, na różnych rangach imprez, od zawodów towarzyskich przez regionalne, ogólnopolskie, a także Mistrzostwa Wielkopolski oraz Polski, Akademickich Mistrzostw Polski, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 

Rok 2017 wybrane osiągnięcia:

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy C Leszno (Dominika Henzel)

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy Dzieci II Leszno (Maja Hendrys)

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy D Leszno (Aleksandra Osuch)

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy Dbis Leszno (Julia Walorek)

- srebrny medal w klasyfikacji ujeżdżenia amator Akademickich Mistrzostw Polski Radzionków (Stanisław Stołowski)

- złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w skokach przez przeszkody (Marta Konarska)

- złoty medal w Pucharze Polski w grupie Dbis (Dominika Henzel)

- złoty medal w Mistrzostwach Polski kucy gr D (Aleksandra Osuch)

- złoty medal w Pucharze Polski grupy E (Aleksandra Osuch)

 

 

Rok 2016 wybrane osiągnięcia:

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy B Leszno (Aleksandra Osuch)

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy B Leszno (Dominika Henzel)

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy C Leszno (Aleksandra Osuch)

- złoty medal w Pucharze Polski grupy B Strzegom (Aleksandra Osuch)

- brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików (grupa A-2) Strzegom (Julia Walorek)

- złoty medal w klasyfikacji kombinowanej Akademickich Mistrzostw Polski Gajewniki (Stanisław Stołowski)

 

 

Rok 2015 wybrane osiągnięcia:

- brązowy medal w Halowym Pucharze Polski grupy A-1 Leszno

- złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy A-2 Leszno

- srebrny medal w finale OOM w skokach przez przeszkody kucy

- złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski młodzików w skokach przez przeszkody Konin

- srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski klasyfikacja kombinowana Wrocław.

 

 

Rok 2014 wybrane osiągnięcia:

- Srebrny medal w Pucharze Polski kucy w grupie A-1 Strzegom

- Brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w ujeżdżeniu Strzegom

- Złoty medal w mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Posadowo

- Srebrny medal w Pucharze Polski Małych koni gr. E Strzegom

- 4 miejsce finał OOM w ujeżdżeniu kategoria Konie

 

 

Do grona naszych zawodników zaliczamy:

 

- Aleksandrę Osuch

- Dominikę Henzel

- Julię Walorek

- Maję Hendrys

- Marię Karnabal

- Martę Konarską

- Julie Klinge

- Stanisława Stołowskiego

- Michalinę Kruszona

- Karola Lubońskiego

- Joannę Ziętkowską

- Zuzannę Szeszuła

- Vesnę Wojtaszek

- Michalinę Jendryke

- Mikołaja Kaczmarka

- Bartosza Gendera

- Magdalenę Palicką

- Nikolę Urbańską

- Mayę Paszkiewicz

- Zuzannę Cywińską

kadra zawodników Podkowy cały czas rośnie! Zapraszamy wszystkich chętnych :)

 

 

Osoby związane w latach poprzednich ze Stajnią Podkowa:

 

- Izabella Guzińska

- Katarzyna Matuszewska

- Julia Dunst

- Zuzanna Burkert

- Laura Wietrzykowska

- Aleksandra Tomczak

- Joanna Zaraś

- Patrycja Kamieńska

- Weronika Kamieńska

- Kacper Jałocha

- Anna Bilska

- Ewa Koper

 



 

Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn

 

1 stycznia 2012 roku w Stajni Podkowa powstał Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn, który na chwile obecną zrzesza ponad 80 jeźdźców.

 

Zadaniem klubu jest ściślejsza współpraca zawodników-jeźdźców oraz Stajni Podkowa, której celem jest poszerzanie możliwości startów w zawodach w stajni oraz poza stajnią, a także możliwości większego rozwoju zawodników.

Zapraszamy wszystkich chętnych i miłośników Stajni Podkowa do wstąpienia do naszego klubu!

 

Chcesz wstąpić do Klubu Jeździeckiego Podkowa Gruszczyn?

 

Wystarczy zdjęcie legitymacyjne, w przypadku niepełnoletności obecność opiekuna przy podpisaniu deklaracji członkowskiej oraz opłata członkowska.

 

Na terenie Klubu Jeździeckiego "Podkowa Gruszczyn" realizowane jest zadanie dofinansowane ze środków Miasta i Gminy Swarzędz.

więcej informacji

 

 

 

 

Zobacz również: Sekcja jeździecka

Cennik Stajni Podkowa


  • Dominika Henzel i Apasjonata Con Amore
    Dominika Henzel i Apasjonata Con Amore
  • Aleksandra Osuch i Sulima
    Aleksandra Osuch i Sulima
  • Dominika Henzel i Bello
    Dominika Henzel i Bello
  • Aleksandra Osuch i Jacob
    Aleksandra Osuch i Jacob
  • Izabella Guzińska i Selavi
    Izabella Guzińska i Selavi
  • Julia Klinge i Lili Marlene
    Julia Klinge i Lili Marlene
  • Maja Hendrys srebrny medal OOM w skokach
    Maja Hendrys srebrny medal OOM w skokach
  • Karol Luboński i Manix
    Karol Luboński i Manix
  • Stanisław Stołowski i Baryt
    Stanisław Stołowski i Baryt
  • Stanisław Stołowski i Baryt
    Stanisław Stołowski i Baryt
  • p. Jarosław Poręba
    p. Jarosław Poręba
  • p. Jacek Bucki
    p. Jacek Bucki
  • Mistrzostwa Wielkopolski w ujeżdżeniu 2013
    Mistrzostwa Wielkopolski w ujeżdżeniu 2013
  • Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
    Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
  • Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
    Julia Klinge i Pokusa - złoty medal OOM 2013
  • Kacper Jałocha i Axell Puchar Polski dzieci II
    Kacper Jałocha i Axell Puchar Polski dzieci II
  • Katarzyna Matuszewska i Odyseusz Puchar Polski dzieci II
    Katarzyna Matuszewska i Odyseusz Puchar Polski dzieci II
  • Weronika Kamieńska i Maks
    Weronika Kamieńska i Maks
  • Milena Ratajczak i Orsza
    Milena Ratajczak i Orsza
  • Weronika Kamieńska i Maks
    Weronika Kamieńska i Maks
  • Kacper Jałocha i Axell
    Kacper Jałocha i Axell
  • Katarzyna Matuszewska i Odyseusz
    Katarzyna Matuszewska i Odyseusz
  • Patrycja Kamieńska i Spencer
    Patrycja Kamieńska i Spencer
  • Patrycja Kamieńska i Spencer
    Patrycja Kamieńska i Spencer
  • Sylwia Alkiewicz i Leon
    Sylwia Alkiewicz i Leon
  • Sylwia Alkiewicz i Leon
    Sylwia Alkiewicz i Leon
  • Martyna Ratajczak i Kasper
    Martyna Ratajczak i Kasper
  • Martyna Ratajczak i Kasper
    Martyna Ratajczak i Kasper
  • Nasze instruktorki oraz p. Wacław Pruchniewicz
    Nasze instruktorki oraz p. Wacław Pruchniewicz
  • Joanna Ziętkowska
    Joanna Ziętkowska
  • Karol Luboński
    Karol Luboński
  • Joanna Ziętkowska
    Joanna Ziętkowska
  • Karol Luboński
    Karol Luboński
  • Halowy Puchar Polski Małych Koni Jaszkowo 2012 - 3 miejsce, brązowy medal
    Halowy Puchar Polski Małych Koni Jaszkowo 2012 - 3 miejsce, brązowy medal
  • Halowy Puchar Polski Kucy Jaszkowo 2012 - 6 miejsce
    Halowy Puchar Polski Kucy Jaszkowo 2012 - 6 miejsce
  • Halowe Zawody Ogólnopolskie Kucy, Kalisz Wolica 2011
    Halowe Zawody Ogólnopolskie Kucy, Kalisz Wolica 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski, Poznań Wola 2011
    Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski, Poznań Wola 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
    Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
    Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
  • Cavaliada 2011
    Cavaliada 2011
  • Cavaliada 2011
    Cavaliada 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
    Akademickie Mistrzostwa Polski, Wrocław 2011
  • Wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe w 2010 roku, Poznań 2011
    Wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe w 2010 roku, Poznań 2011
  • Halowy Puchar Polski Młodzików - Brązowy medal, Aromer Józefin
    Halowy Puchar Polski Młodzików - Brązowy medal, Aromer Józefin
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Skokach przez przeszkody - 6 miejsce, Kraków 2010
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Skokach przez przeszkody - 6 miejsce, Kraków 2010
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2008
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2008
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 2009
    Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań 2009
  • Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Poznań Wola, 2011
    Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Poznań Wola, 2011
  • Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
    Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
  • Puchar Polski Kucy w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Hermanów 2010
    Puchar Polski Kucy w Ujeżdżeniu - Złoty medal, Hermanów 2010
  • p. Stanisław Helak
    p. Stanisław Helak
  • p. Barbara Zygmunt
    p. Barbara Zygmunt
  • p. Monika Warych
    p. Monika Warych
  • Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
    Mistrzostwa Polski Juniorów - 8 miejsce, Wrocław 2011
  • Akademickie Mistrzostwa Polski - Srebrny medal, Bydgoszcz 2010
    Akademickie Mistrzostwa Polski - Srebrny medal, Bydgoszcz 2010
  • Mistrzostwa Polski Kucy w Skokach przez przeszkody - Jaszkowo 2009
    Mistrzostwa Polski Kucy w Skokach przez przeszkody - Jaszkowo 2009