Sekcja jeździecka


Sekcja jeździecka czyli jazda konna przygotowująca bezpośrednio do egzaminów na odznaki jeździeckie. Na zajęciach sekcji jeździeckiej wymagana jest zdolność wystawiona przez lekarza sportowego.

 

Ruszyły zapisy do sekcji jeździeckiej 2020/2021, zapraszamy do rezerwacji sekcji telefonicznie lub w stajni.

 

Koszt karnetu sekcyjnego 550zł (przy przynależności do KJ Podkowa Gruszczyn) / 600zł (bez przynależności do klubu) za 5 tygodni (10 lekcji).

 

Posiadamy pojedyncze wolne miejsca w grupach!

Zapisy i pytania: p. Kasia 607 096 556

 

 

Podział grup – sekcja jeździecka 2020/2021

 

Sekcja 1

Poniedziałek 19:00-20:00

Sobota 08:00-09:00

  1. BASIA K.
  2. MARTA G.
  3. POLA G.
  4. LILA D.
  5. MACIEJ K.

Sekcja 2

Poniedziałek 20:00-21:00

Środa 20:00-21:00

  1. HANIA M.
  2. PATRYCJA S.
  3. WERONIKA G.
  4. EMILIA W.
  5. MAJA A.

Sekcja 3

Wtorek 19:00-20:00

Sobota 13:00-14:00

  1. WOJTEK D.
  2. MARTYNA M.
  3. AMELIA T.
  4. OLIWIA P.
  5. OLIWIA B.

Sekcja 4

Wtorek 20:00-21:00

Niedziela 08:00-09:00

  1. KAROLINA P.
  2. WERONIKA P.
  3. KATARZYNA G.
  4. PAULINA W.
  5. JULIA N.

Sekcja 5

Czwartek 18:00-19:00

Sobota 09:00-10:00

  1. MAŁGORZATA K.
  2. MAŁGORZATA L.
  3. ALEKSANDRA SZ.
  4. ALEKSANDRA R.
  5. AGNIESZKA Ś.

Sekcja 6

Czwartek 20:00-21:00

Niedziela 12:30-13:30

  1. MAGDALENA P.
  2. NATALIA P.
  3. ALICJA Ć.
  4. ALEKSANDRA W.
  5. MICHALINA U.

Sekcja 7

Czwartek 19:00-20:00

Sobota 11:00-12:00

  1. DOMINIKA K.
  2. NINA K.
  3. BARBARA R.
  4. ZUZANNA SZ.
  5. JAGODA W.

Sekcja 8

Piątek 19:00-20:00

Niedziela 08:00-09:00

  1. TATIANA R.
  2. DARIA O.
  3. ZOFIA B.
  4. MARTYNA N.

Sekcja 9

Piątek 20:00-21:00

Niedziela 09:00-10:00

  1. KAROL L.
  2. MAGDALENA J.
  3. PATRYCJA M.
  4. GAJA B.
  5. KONSTANCJA S-K.

Sekcja 10

Środa 19:00-20:00

Sobota 09:00-10:00

  1. NINA B.
  2. MAJA D.
  3. LAURA J.
  4. GABRYSIA K.
  5. WERONIKA N.

Sekcja 11

Poniedziałek 18:00-19:00

Sobota 11:00-12:00

  1. ZUZANNA D.
  2. KORNELIA D.
  3. NADIA S.
  4. POLA P.
  5. KRYSIA D.

Sekcja 12

Poniedziałek 18:00-19:00

Niedziela 11:00-12:00

  1. LENA P.
  2. ZOFIA B.
  3. NIKOLA CZ.
  4. TATIANA J.
  5. WIKTORIA T.

Sekcja 13

Poniedziałek 17:00-18:00

Sobota 14:00-15:00

  1. ANTONINA R.
  2. MARTA W.
  3. NATALIA O.
  4. HANNA W.
  5. HANNA N

 

Zapisy i pytania: p. Kasia 607 096 556

 

Zobacz również:

Odznaki jeździeckie Poznań

Zawody z cyklu Gruszczyn CUP