Pływalnia Wodny Raj Swarzędz


Około 10 minut jazdy samochodem z Gospodarstwa Agroturystycznego Podkowa Gruszczyn znajduje się pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu, a także czynne w okresie zimowym lodowisko.

 

 

Pływalnia Wodny Raj znajduje się w Swarzędzu, przy ulicy Kosynierów. Jest częścią Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. W, którego skład wchodzą także lodowisko przy pływalni, boisko sportowe oraz hala widowiskowo- sportowa, a od roku 2014 także Skatepark, który będzie położony przy pływalni.


Do dyspozycji klientów pływalnia Wodny Raj może zaoferować basen sportowy, basen rekreacyjny, hydromasaże, 2 zjeżdżalnie audiowizualne, jaccuzi oraz kąpielisko z małą zjeżdżalnią dla najmłodszych. Na terenie pływalni można także pograć w kręgle, przekąsić coś w kawiarni lub oddać się zabiegom odnowy biologicznej.

 

Pływalnia jest czynna codziennie od godz. 6:30 do 22:00.

 

Dla gości przed pływalnią znajduje się przestronny parking.

 

Cennik pływalni Wodny Raj

 

 

Obok pływalni znajduje się lodowisko, czynne co roku w sezonie zimowym przez około 4 miesiące. Lodowisko rekreacyjne ma  wymiary tafli 20 x 40 m.

W trakcie funkcjonowania lodowiska organizowane są różne, ciekawe imprezy: mikołajki, bal przebierańców, dyskoteki, walentynki oraz wiele innych.

 

Przy lodowisku czynna jest wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. W trakcie sesji emitowana jest muzyka umilając jazdę na łyżwach.

 


Sesje na lodowisku trwają 1,5 godziny i rozpoczynają się co 2 godziny:

 

10:00 - 11:30

12:00 - 13:30

14:00 - 15:30

16:00 - 17:30

18:00 - 19:30

20:00 - 21:30

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia Gospodarstwa Agroturystycznego Podkowa i zwiedzania okolic Swarzędza.


 • fot. scsir
  fot. scsir
 • fot. scsir
  fot. scsir
 • fot. scsir
  fot. scsir
 • fot. scsir
  fot. scsir