Międzynarodowe Targi Poznańskie


Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) zajmują się organizacją targów już od 1921 r.

 

Targi Poznańskie posiadają 16 pawilonów o wysokim standardzie i dużej powierzchni (ponad 110 tys. mkw. w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m kw. terenu otwartego) oraz 81 nowoczesnych sal konferencyjny.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie mieszczą się na ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu, około 20 minut jazdy samochodem z Gospodarstwa agroturystycznego Podkowa. Oferujemy noclegi przez cały rok, także w trakcie trwania targów.

 

Na terenie MTP organizowane są największe imprezy targowe takie jak: Budma, Cavaliada, Motor Show, Polagra.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie posiadają w swojej ofercie wynajem najnowocześniejszej Sali Ziemi mogącej pomieścić 2 000 osób.

 

Na 120 metrowym ekranie oraz szeregu mniejszych zdalnie sterowanych monitorów obraz w jakości Full HD można odtwarzać z aż 64 źródeł. Sala posiada ponadto wyśmienitą akustykę, a dzięki systemowi informacji multimedialnej, zastosowaniu kamer podglądowych i kompleksowo wyposażonych reżyserek, spełnia warunki organizacji zarówno kongresów naukowych, spektakli, jak i koncertów symfonicznych.

 

Sali Ziemi w liczbach:

Powierzchnia ekspozycji: 1925 m2
Długość: 55 m
Szerokość: 35 m
Wysokość: 8.50 m

Zapraszamy do skorzystnia z oferty noclegów w naszej agroturystyce Poznań podczas trwania imprez na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej: