Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody - Hipodrom Wola


W dniu 24 marca na poznańskim Hipodromie Wola odbyły się Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody, w których uczestniczyli zawodnicy Podkowy Gruszczyn.

 

Przedstawiamy ich wyniki!

 

W zawodach uczestniczyli:

 

Martyna Ratajczak i Kasper

Milena Ratajczak i Orsza

Katarzyna Matuszewska i Odyseusz

Julia Klinge i Pokusa

Weronika Kamieńska i Maks

Patrycja Kamieńska i Spencer

Karol Luboński i Manix

Stanisław Stołowski i Montana, Baryt, Axell

 

Jako pierwsze w konkursie 55cm wystartowały Martyna Ratajczak na kucu Kasper oraz Milena Ratajczak na kucu Orsza. Był to debiut zawodniczek poza stajnią Podkowa! Milena długo utzymywała 3 pozycję, ale z końcem konkursu spadała na i tak zaszczytne 4 miejsce.

 

W konkursie 75cm wystartowały Patrycja Kamieńska i Spencer oraz Weronika Kamieńska i Maks, obydwie dziewczyny miały w jednym przejeździe czysty przejazd, a w drugim 1 zrzutkę. Dziewczyny stanęły na najwyższych stopniach podium - Weronika i Maks wygrali ten konkurs, a  Patrycja i Spencer zajęli 2 miejsce !

 

W konkursie LL wystartował Stanisław Stołowski na koniu Axell.

 

W konkursie klasy L mieliśmy najwięcej koni, wystartowali w nim Stanisław Stołowski i Axell przejazd z 1 zrzutką, na koniu Baryt dwukrotnie czysty przejazd oraz Karol Luboński i Manix jeden czysty przejazd oraz jeden z zrzutką. Julia Klinge i Pokusa  zajęła 2 miejsce, a Katrzyna Matuszewska  na Odyseuszu przy dwukrotnym czystym przejeździe uplasowała się na 4 pozycji.

 

Konkurs klasy P Stanisław Stołowski na klaczy Montana przejechał bezbłędnie, co dało im 5 miejsce w konkursie, natomiast para ta w klasie N zanotowała dwie zrzutki.

 

 

Kolejne starty już niedługo, zachęcamy do codziennych treningów oraz podnoszenia formy swojej i konia!