Sukcesy zawodników Podkowy Gruszczyn w Jaszkowie


Przedstawiamy wyniki zawodników KJ Podkowa Gruszczyn z zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w Jaszkowie w dniach 7-8 marca.

 

Liczna grupa zawodników i koni brała udział w tych zawodach, a byli to:

- Aleksandra Osuch z kucami Alf, Jacob, Sulima i Antony Hopkins

- Dominika Hezel wraz z kucami Igiełka oraz Bello

- Julia Dunst i Wolf's Moritz V

- Maja Hendrys i Spencer oraz Szogun

- Izabella Guzińska i Hopi L

- Joanna Ziętkowska i Montana

- Anna Kryger i Schneewitchen

- Karol Luboński i Manix

- Stanisław Stołowski i Baryt

 

 

 

Pierwszego dnia zawodów już pierwszy konkurs - 50cm wygrała Dominika Henzel i Igiełka. W drugim konkursie - 60cm pierwsze cztery miejsca należały do zawodników Podkowy Gruszczyn. Odpowiednio - pierwsze miejsce Dominika i Bello, druga była Aleksandra Osuch i Jacob, trzecia Anna Kryger i Schneewitchen oraz czwarta Dominika tym razem na Igiełce. W konkursie wystartowało 18 koni.

 

W kolejnym konkursie - 70cm pierwsze miejsce znów zajęła Dominika i Bello, druga była Ania i Schneewitchen, a trzeci Stanisław Stołowski i Wolf's Moritz V. Konkurs 80cm to czwarte miejsce Julii Dunst na kucu Wolf's Moritz V. Drugie miejsce w konkursie 90cm zajęła Aleksandra Osuch i Antony Hopkins, czyste przejazdy notowała w tym konkursie także Maja Hendrys na Spencerze oraz Szogunie.

 

Konkurs klasy L, w którym wystartowało 15 koni jako jedna z trzech zawodniczek na czysto przejechała Maja na Szogunie, gdzie konkurowała z dużymi końmi.

 

W konkursie dwufazowym klasy L czysty przejazd i miejsce 7 zajęła Joanna Ziętkowska i Montana, ze zrzutką w drugiej fazie na miejscu 10 uplasował się Karol Luboński i Manix.

 

Konkurs klasy P zakończyli "solidarnie" mając zrzutkę na tej samej przeszkodzie Asia na Montanie i Karol na Manixie. Izabella Guzińska i Hopi L przejechały parkur z 8pkt karnymi. Natomiast Stanisław Stołowski i Baryt po czystym przejeździe w obydwu fazach, ze stratą niecałej sekundy sekundy do lidera ostatecznie ukończył na pozycji drugiej. W konkursie wystartowało 49 koni.

 

W konkursie klasy N debiutowała Iza i Hopi L kończąc parkur z 16pkt karnymi. Stanisław i Baryt po czystym przejeździe ukończyli konkurs na miejscu 7. Był to ostatni konkurs tego dnia, w którym startowali zawodnicy KJ Podkowa Gruszczyn.

 

 

 

Równie wcześnie rano, roozpoczęły się zawody drugiego dnia. Konkurs 50cm na 3 miejscu zakończyła Dominika na Igiełce, w konkursie 60cm, pokonując parkur bezbłędnie w najlepszym czasie para ta wygrała konkurs. W konkursie startowała także Ola i Jacob, notując 4pkt karne.

 

W 70cm najszybsza była Ola na Alfie, tuż za nią uplasowała się Dominika na Bello. Na czwartym miejscu zakończyła swój przejazd także Ola na drugim kucu - Jacobie. Konkurs 80cm wygrała, debiutując na tej wysokości Dominika na Bello, czysty przejazd i miejsce 7 zajęła także Julia i Wolf's Moritz V.

 

W konkursie 90cm Maja i Spencer zanotowali czysty przejazd, zawodniczka wystartowała również na Szogunie w konkursie klasy L, gdzie zjechali z parkuru z 4pkt karnymi.

 

Konkurs klasy P na drugim miejscu ukończyła Asia i Montana, miejsce 4 zajął Stanisław i Baryt. W konkursie wystartowało 29 koni. To samo miejsce, po czystym przejeździe zajął Stanisław i Baryt w konkursie klasy N.

 

 

KJ Podkowa Gruszczyn gratuluje swoim zawodnikom i trzyma kciuki za kolejne zawody!

 

 

 

Zdjęcia:

Ryszard "Ricardo" Mościcki

fotomoscicki@gmail.com


  • Kibicująca ekipa Podkowy Gruszczyn
    Kibicująca ekipa Podkowy Gruszczyn