Halloween 2013 - galeria zdjęć


 

 

Zabawa Halloweenowa 2013

 

 

Relacja z imprezy Halloweenowej:

W dniu 27 października 2013 po raz kolejny (już 4) rok z rzędu jako praktycznie jedyna stadnina koni w Polsce, a może i nawet w Europie zorganizowaliśmy Halloweenową zabawę jeździecką połączoną z jazdą konną.

 

Na koniach mieliśmy ponad 20 jeźdźców poprzebieranych za różne mniej lub bardziej groźne czarownice, dynie czy inne straszydła, nawet nasi instruktorzy byli w tym dniu specjalnie przebrani.

 

Najpierw jeździliśmy w stępie i kłusie po ciemku, na dwóch placach otoczonymi palącymi się dyniami i licznymi gadżetami Halloween'owymi, oczywiście każdy z jeźdźców jak i trzech instruktorów mieli do dyspozycji latarki, a klimatu Halloweenowego dostarczała nam na żywo puszczana muzyka.


Później, gdy już zapaliliśmy lampy rozpoczął się trening skokowy. Po treningu jeźdźcy na koniach wraz z instruktorami poszli na spacer po naszej okolicy.

 

Po rozebraniu koni, nastąpiło zebranie organizacyjne i ponad 30 osobowa grupa dzieci i rodziców dostała mapki terenu Stajni i Gospodatrstwa Agroturystycznego Podkowa wraz z zaznaczonymi miejscami, gdzie znajdują się słodkie niespodzianki.

Oczywiście w każdym z miejsc niespodzianek siedziała osoba odpowiedzialna za przestraszenie wszystkich, którzy byli zainteresowani słodkościami.

 

 

Zabawa zakończyła się po godzinie 20:00, wszyscy w doborowych humorach wrócili do swych domów. Myślimy, że był to dobry wstęp przed kalendarzowym Halloween, który jest 31 października. Zapraszamy wszystkich już za rok na kolejną zabawę Halloweenową!

 

 

Zobacz również: Szkółka jeździecka Poznań

 

Galeria z Halloween 2013: