Aktualności rok 2015


Rok 2015

 

 

Cavaliada Poznań, Hipodrom Wola i CH Jaszkowo

W ostatnim miesiącu ostatnie - nadal ważne starty. Najpierw zawody gwiazdkowe na Woli, później Cavaliada Poznań i na końcu Jaszkowo. Sezon 2015 dobiega końca, a nasi zawodnicy walczą jeszcze o jak najlepsze wyniki.

 

 

 

Półkolonie międzyświąteczne

W dniach  Stajnia Podkowa zaprasza wszystkie dzieci na półkolonie.

 

 

 

XII Wigilia Stajenna- ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy wszystkich jeźdzców, przyjaciół, trenerów, i ich najbliższych na XII Wigilię Stajenną w Podkowie.

 

 

 

Komunikat Cavaliada pokazy

Zapraszamy rodziców, którzy będą brali udział ze swoimi dziećmi podczas pokazów na tegorocznej Cavaliadzie o zapoznanie się z planem pokazów.

 

 

 

Rajd listopadowy - fotorelacja

11 listopada wybraliśmy się na rajd listopadowy, przedstawiamy zdjęcia z "końskiej" perspektywy.

 

 

 

Zawody Jaszkowo i Sopot

Koniec sezonu coraz bliżej - jednak nasi zawodnicy nadal biorą udział w zmaganiach sportowych, ostatnio odwiedziliśmy Michałowice koło Krakowa, Sopot, Jaszkowo i Kalisz.

 

 

 

Rajd listopadowy 11.11.2015r

Zapraszamy wszystkich chętnych na teren listopadowy, który odbędzie się 11 listopada. W planie mamy około 4 godziny jazdy konnej.

 

 

 

Halloween 2015

Halloween 2015 - 25 października o godzinie 17:00 - czyli zabawa na koniach, zobacz film z zeszłego roku.

 

 

 

Zawody na Woli, w Lesznie, Jaszkowie i Aromerze

Październik pomimo zmiennej pogody to liczne starty zawodników KJ Podkowa Gruszczyn w zawodach halowych. Zapraszamy do zapoznania się z ich wynikami.

 

 

 

Hubertus 2015

Tradycyjna impreza jeździecka - Hubertus 2015 odbędzie się 17 października (sobota) od godziny 15:00 - zapraszamy!

 

 

 

Hubertusik 2015

Zapraszamy wszystkich młodszych adeptów do wzięcia udziału w corocznej imprezie - Hubertusie, tylko, że w troche młodszym gronie!

 

 

 

Mistrzostwa i Puchar Polski Strzegom 2015

W odstępie dwóch tygodni nasi zawodnicy wystartowali w Mistrzostwach i Pucharze Polski kucy w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, które odbyły się na terenie ośrodka Stragona Strzegom na południu Polski, miło nam poinformować iż zdobyli dwa złote medale, a byli blisko zdobycia kolejnych!

 

 

 

V elim. Gruszczyn CUP czyli FINAŁ

Przedstawiamy propozycje zawodów finałowych V edycji zawodów Gruszczyn CUP. Prawo do startu w konkursach mają tylko jeźdźcy Podkowy Gruszczyn.

 

 

 

Ranking Pucharu Wielkopolski w ujeżdżeniu 2015

Dobiegły końca zawody eliminacyjne Pucharu Wielkopolski w ujeżdżeniu 2015, a odbywały się one w trzech miejscach – dwukrotnie w KJ Podkowa Gruszczyn i na Hipodromie Wola oraz raz w KJ Jeziorki Osieczna. Przedstawiamy ranking przed zawodami finałowymi.

 

 

 

Wakacyjne obozy jeździeckie Poznań

 

Zakończyliśmy ostatni turnus wakacyjnych obozów konnych w Podkowie Gruszczyn - wszystkim uczestnikom, instruktorom i opiekunom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie do Podkowy!

 

 

 

 

Zawody Wola, Hermanów i Jaszkowo

Sezon otwarty jeszcze nie dobiegł końca- nasi zawodnicy wystartowali na zawodach regionalnych w Jaszkowie, Hermanowie i na poznańskiej Woli. Przedstawiamy ich wyniki.

 

 

 

Zawody w Raduszynie

Przedstawiamy wyniki zawodników z Podkowy Gruszczyn z "Festiwalu Żelaznej Podkowy", który odbył się podczas zawodów towarzyskich w Stajni Raduszyn.

 

 

 

Zawody Jeziorki, Zagórów, Wola, Damasławek i Witaszyce

Letnie wakacje dla zawodników Podkowy Gruszczyn zamiast odpoczynkiem są raczej czasem cięższych treningów i częstych wyjazdów na zawody. Trwają bowiem przygotowania do najważniejszych zawodów w roku - Pucharu i Mistrzostw Polski dzieci i młodzieży w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu.

 

 

 

Sekcja jeździecka 2015/2016 spotkanie organizacyjno- informacyjne

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie, które odbędzie się w dniu 30 sierpnia o godz. 18:00 na terenie naszej stajni w sali konferencyjnej/stołówce. Omawiane będą sprawy dotyczące sekcji jeździeckiej 2015/2016. Sekcja rozpoczyna się 7 września 2015r.

 

 

 

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015

W Poczerninie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody - wystartowały tam dwie zawodniczki z Podkowy - Maja Hendrys i Szogun oraz Katarzyna Matuszewska i Spencer.

 

 

 

OOM w ujeżdżeniu, Mistrzostwa Wielkopolski oraz Polski w skokach przez przeszkody

Ostatnie weekendy były pełne ważnych startów - Katarzyna Matuszewska wystartowała w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu, nasi najmłodsi zawodnicy wystartowali w Mistrzostwach Wielkopolski, a nasza juniorka Julia Klinge w Mistrzostwach Polski w skokach przez przeszkody.

 

 

 

Sekcja Wakacyjna

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia podnoszące swoje umiejętności w dyscyplinie skoki przez przeszkody oraz ujeżdżenie, a także przygotowujące do egzaminów na Odznaki Jeździeckie PZJ. Żeby w nich uczestniczyćnie musisz należeć do Sekcji Jeździeckiej!

 

 

 

ZODiM Leszno i ZT Gronówka

Ostatni weekend obfitował w zmagania jeździeckie na terenie Wielkopolski, nasi zawodnicy wystartowali w zawodach dzieci i młodzieży w Lesznie oraz zawodach towarzyskich w Stajni Gronówka.

 

 

 

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015

W zeszły weekend zawodnicy Podkowy Gruszczyn wybrali się na eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbywały się na terenie WOSiR w Drzonkowie.

 

 

 

Rajd konny - 04.06.2015

Już 4 czerwca zapraszamy na kolejny jednodniowy rajd konny!

 

 

 

Błękitna Wstęga Wielkopolski oraz ZODiM Iwno

W Iwnie odbyła się 43 Błękitna Wstęga Wielkopolski oraz zawody ogólnopolskie dzieci i młodzieży - na zawodach tych nie mogło zabraknąć zawodników KJ Podkowa Gruszczyn.

 

 

 

Podsumowanie sobotnich zmagań zawodników z Podkowy

Przedstawiamy podsumowanie sobotnich zmagań zawodników Podkowy Gruszczyn - Atrium Swarzędz, CWJ Hipodrom Wola i CH Jaszkowo.

 

 

 

Komunikat - Pokaz Pony Games 17 maja 2015r

Przedstawiamy komunikat dotyczący Pokazu Pony Games, który odbędzie się na terenie MTP 17 maja 2015r.

 

 

 

Dwa medale dla KJ Podkowa Gruszczyn

Jedna z najcięższych imprez w całym roku za nami - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży, tym razem odbył się na terenie WSMiZ w Lesznie. Przedstawiamy wyniki i zdjęcia oraz video z przejazdów.

 

 

 

Majówka z koniem oraz Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski

Ostatnie dwa tygodnie obfitowały w zmagania jeździeckie w całej Polsce, nasi zawodnicy brali udział w zawodach Majówka z koniem w Szczepankowie oraz Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski w Swadzimiu.

 

 

 

Nabór do sekcji Pony Games

Zapraszamy chętne dzieci w wieku 4-13 lat do wstąpienia w szeregi sekcji Pony Games i przygotowań do najbliższego pokazu, który już w maju 2015r!

 

 

 

Jednodniowy rajd konny

Zapraszamy na jednodniowy rajd konny, który odbędzie się 1 maja 2015r

 

 

 

Wyniki towarzyskich i regionalnych zawodów w ujeżdżeniu 19.04.2015r

Przedstawiamy wyniki towarzyskich i regionalnych zawodów w ujeżdżeniu, które odbędą się w Podkowie Gruszczyn 19 kwietnia 2015 roku.

 

 


Sukcesy zawodników Podkowy Gruszczyn w Jaszkowie

Przedstawiamy wyniki zawodników KJ Podkowa Gruszczyn z zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w Jaszkowie w dniach 7-8 marca.

 

 

 

Przywitanie wiosny dla dorosłych!

W dniu 21 marca 2015 roku o godz. 15:00 odbędzie się Przywitanie wiosny dla dorosłych!W tym roku tematem przebrań dzieci i koni będzie: Militari!

 


 

Przywitanie wiosny junior!

W dniu 22 marca 2015 roku o godz. 15:00 odbędzie się Przywitanie wiosny - Junior!W tym roku tematem przebrań dzieci i koni będzie: Kosmos!

 


 

Zawody w Jaszkowie!

Zawody ogólnopolskie trwające od 13 do 15 lutego w Jaszkowie zakończyły się wieloma sukcesami zawodników KJ Podkowa Gruszczyn. Przedstawiamy zdjęcia i filmy z zawodów.

 

 

 

Impreza karnawałowa w Podkowie Gruszczyn

Zapraszamy wszystkie chętne osoby na Imprezę Karnawałową, która odbędzie się w GA Podkowa Gruszczyn już 7 lutego.

Zapewniamy imprezę przy muzyce DJ'a wraz z pełnym wyżywieniem.

 

Aktualności ROK 2014