Aktualności rok 2014


Podsumowanie osiągnięć zawodników KJ Podkowa Gruszczyn w 2014 roku

Przedstawiamy osiągnięcia zawodników KJ Podkowa Gruszczyn w roku 2014!

 

 

 

XI Wigilia Stajenna- ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy wszystkich jeźdzców, przyjaciół, trenerów, i ich najbliższych na XI Wigilię Stajenną w Podkowie.

 

 

 

Wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe w roku 2014

 

11 listopada na terenie Klubu Jeździeckiego Agro-Handel Śrem w Olszy odbyło się zorganizowane przez Wielkopolski Związek Jeździecki wręczenie nagród, wyróżnień oraz odznaczeń za rok 2014.

 

 

 

 

Teren św. Marcina - 11 listopada!

W dniu 11 listopada zapraszamy na tradycyjny już Teren św. Marcina.W programie: około 4 godziny jazdy konnej, obiad lub ognisko, dobra zabawa!

 

 

 

Halloween 2014

Zapraszamy na podsumowanie kolejnej edycji zabawy Halloween, która odbyła się 26.10.2014!Dodatkowo film z Halloween!W programie m. in.:Trening przy lampach oraz spacer z latarkami wierzchem!Poszukiwanie smakołyków z mapą stajni!

 

 

 

Wyniki III oraz IV eliminacji skokowej Gruszczyn CUP

Przedstawiamy zaległe wyniki III eliminacji Gruszczyn CUP, a także wyniki ostatniej IV eliminacji skokowej.

 

 

 

Hubertus 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w Hubertusie, który w tym roku odbędzie się 18 października!

 

 


Hubertusik 2014

Zapraszamy wszystkich młodszych adeptów do wzięcia udziału w corocznej imprezie - Hubertusie, tylko, że w troche młodszym gronie!

 

 


Zmiana formuły zajęć dla dzieci!

Uwaga! Od 1 października 2014r zmiana formuły zajęć dla dzieci 4-8 letnich.

 

 


Puchar Polski kucy Strzegom!

Od 28 do 31 sierpnia w Strzegomiu odbyły się najważniejsze zawody dla dzieci i młodzieży startującej na kucach, małych oraz dużych koniach w roku 2014 - na tych zawodach nie mogło zabraknąć zawodników z KJ Podkowa Gruszczyn.

 

 


Wyniki Finału Pucharu oraz Mistrzostw Wielkopolski oraz Zawodów Towarzyskich i Regionalnych w ujeżdżeniu

Przedstawiamy propozycje oraz wyniki Towarzyskich oraz Regionalnych Zawodów w Ujeżdżeniu w Podkowie, które odbyły się 20 oraz 21 września 2014r. Zawody regionalne były także finałem Pucharu oraz Mistrzostw Wielkopolski!

 

 

 

Zawody w Kaczynie oraz Jeziorkach

Nasi zawodnicy startują zarówno w konkurencji skoków przez przeszkody jak i ujeżdżeniu.19.07 odwiedzili ośrodek Klubu Jeździeckiego "Abakus" Kaczyna, natomiast w dniach 2-3.08 KJ Jeziorki Osieczna.

 

 

 

O włos od medalu!

W zeszłym tygodniu w dniach 12 i 13 lipca na terenie ośrodka Stragona Strzegom rozegrany został finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu, w którym wystartowała nasza zawodniczka Katarzyna Matuszewska z koniem Odyseusz.

 

 

 

Wyniki i zdjęcia - regionalne i towarzyskie zawody w ujeżdżeniu

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami oraz wynikami regionalnych i towarzyskich zawodów w ujeżdżeniu, które odbyły się 20 lipca w KJ Podkowa Gruszczyn.

 

 

 

Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody oraz eliminacje do Pucharu Wielkopolski w ujeżdżeniu

Weekend 28-29 czerwca obfity był w zawody w Wielkopolsce. W Posadowie rozgrywały się zawody regionalne oraz Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody, a w Jeziorkach zawody regionalne w ujeżdżeniu będące jednocześnie eliminacjami do Pucharu Wielkopolski w ujeżdżeniu.

 

 

 

Poznański Festyn Jeździecki - zdjęcia i wyniki

W sobotę 21 czerwca na poznańskiej Woli odbył się Poznański Festyn Jeździecki będący jednocześnie Mistrzostwami Poznania w skokach przez przeszkody. Oczywiście na zawodach nie mogło zabraknąć zawodników KJ Podkowa Gruszczyn.

 

 

 

ZR-B Leszno oraz elim do OOM w ujeżdżeniu

Przedstawiamy relację z zawodów regionalnych w skokach, oraz eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się 6-8 czerwca na terenie WSZiM w Lesznie.

 

 

 

Wyniki II eliminacji zawodów Gruszczyn CUP

Przedstawiamy wyniki II eliminacji zawodów Gruszczyn CUP IV, która odbyła się w niedzielę, 1 czerwca.

 


 

Nowy cennik - obowiązuje od 16.06.2014r

Przedstawiamy nowy cennik, który obowiązywał będzie od 16 czerwca 2014r.

 

 


Majówka z Koniem 2014 oraz ZODiM Jaszkowo - relacja

Przedstawiamy dwie relacje z Majówki z koniem, która odbyła się na poznańskim osiedlu Szczepankowo-Spławie oraz Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży, które odbyły się w Centrum Hipiki w Jaszkowie, w których wystartowali zawodnicy z KJ Podkowa Gruszczyn.

Łącznie 13 zawodników jednocześnie wystartowało w zawodach poza stajnią Podkowa Gruszczyn. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

 

 

Błękitna Wstęga Wielkopolski 2014 - wyniki i zdjęcia

Bardzo dobre przejazdy w dniach 3-4 maja notowali zawodnicy KJ Podkowa Gruszczyn na Zawodach Błękitnej Wstęgi Wielkopolski w Iwnie.Przedstawiamy wyniki oraz zdjęcia z zawodów.

 

 

 

Szkolenie usprawniające dla jeźdźców - etap I

Zapraszamy wszystkich chętnych na I etap szkolenia z fizjoterapeutą, który odbędzie się 10 maja w godzinach od 08:00 - 14:00.

 

 

 

Szkolenie usprawniające dla jeźdźców - etap II

Zapraszamy na II etap szkolenia z fizjoterapeutą, tym razem jeźdźcy zaprezentują się na koniach. Szkolenie odbędzie się 11 maja w godzinach od 11:00 - 17:00.

 

 

 

Majówka 2014

Zapraszamy wszystkich jeźdźców do wzięcia udziału w 1 dniowym rajdzie konnym.

 

 

 

Wyniki I eliminacji zawodów Gruszczyn CUP IV

Przedstawiamy wyniki I eliminacji zawodów Gruszczyn CUP IV, która odbyła się w niedzielę, 27 kwietnia.

 

 

 

Śmigus Dyngus 2014 - galeria zdjęć

WIELKI PONIEDZIAŁEK 21.04.2013r. godz. 12:00

Kolorowo się ubierz i weź ze sobą coś do pryskania się wodą! Dla osoby, która okaże się najlepszym poszukiwaczem jajek atrakcyjna nagroda!


 

 

Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu - wyniki

Przedstawiamy wyniki Towarzyskich oraz Regionalnych Zawodów w Ujeżdżeniu w Podkowie, które odbyły się 13 kwietnia 2014r. Zawody regionalne były także eliminacjami do Pucharu Wielkopolski!

 

 

 

Komunikat

Komunikat dotyczący płatności za zajęcia sekcji jeździeckiej oraz opłat za przynależność do klubu jeździeckiego Podkowa Gruszczyn.

Przedstawiamy także korzyści przynależności do KJ Podkowa Gruszczyn!

 

 

 

Przywitanie wiosny - Junior zdjęcia!

W dniu 23 marca 2014 roku o godz. 14:30 odbędzie się Przywitanie wiosny - Junior!W tym roku tematem przebrań dzieci i koni będą: Dziki zachód! Przedstawiamy zdjęcia z imprezy.

 

 


Przywitanie wiosny dla dorosłych!

W dniu 22 marca 2014 roku o godz. 14:00 odbędzie się Przywitanie wiosny dla dorosłych!W tym roku tematem przebrań ludzi i koni będzie: Kosmos!

 

 

 

Aktualności ROK 2013